MARINOVA ČAROLIJA KAO U IGRICI: Slanje po burek, magična asistencija i gol majstora Bena! Delirijum u Napulju! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Nov.2018, 23:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-beli smanjili visoku prednost domaćina.

Crvena zvezda gubi od Napolija sa 3:1, ali je Marko Marin i u Napulju pokazao kakav je čarobnjak.

MALER ZA MALEROM: Veliki UDARAC za Zvezdu u Napulju! (FOTO)

VELIKA PODRŠKA: Bivši asovi Zvezde došli na "San Paolo" da navijaju (FOTO)

Bivši reprezentativac Nemačke je u 57. minutu magičnom asistencijom pronašao El Fardu Bena >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << koji je bio koncentirsan i zatresao mrežu domaćina. Prethodno je Marin izbacio iz igre kompletnu odbranu Napolitanaca. Savršenstvo!

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.