Izvor: RTS, 31.Okt.2020, 21:36

Liverpul "na mišiće" savladao Vest Hem za prvo mesto na tabeli

Fudbaleri Liverpula teškom mukom savladali su Vest Hem sa 2:1 i sa nova tri boda preuzeli čelo tabele Premijer lige.
Ima Liverpul problema sa povredama i prenatrpanim rasporedom, ali uprkos svemu ekipa Jirgena Klopa savladala je Vest Hem sa 2:1 u utakmici sedmog kola Premiejr lige.
Gosti su na "Enfild" došli da se brane i to su dobro radili u većem delu utakmice. "Čekićari" su čak prvi došli do gola i to preko Fornalsa u 10. minutu.
Liverpul je imao loptu u svom posedu, kružio oko gola Vest Hema, ali do izjednačenja su došli tek nakon gluposti gostujuće odbrane.
Masuaku je ničim izazvan faulirao Salaha u svom kaznenom prostoru, a Egipćanin je bio siguran izvođač...