Читај ми!

Liverpul "na mišiće" savladao Vest Hem za prvo mesto na tabeli

Fudbaleri Liverpula teškom mukom savladali su Vest Hem sa 2:1 i sa nova tri boda preuzeli čelo tabele Premijer lige.

Ima Liverpul problema sa povredama i prenatrpanim rasporedom, ali uprkos svemu ekipa Jirgena Klopa savladala je Vest Hem sa 2:1 u utakmici sedmog kola Premiejr lige.

Gosti su na "Enfild" došli da se brane i to su dobro radili u većem delu utakmice. "Čekićari" su čak prvi došli do gola i to preko Fornalsa u 10. minutu.

Liverpul je imao loptu u svom posedu, kružio oko gola Vest Hema, ali do izjednačenja su došli tek nakon gluposti gostujuće odbrane.

Masuaku je ničim izazvan faulirao Salaha u svom kaznenom prostoru, a Egipćanin je bio siguran izvođač nasjstrože kazne - 1:1 u 42. minutu.

Sličnu sliku gledali smo i u drugom poluivremenu, ali "crveni" su tek u finišu meča uspeli da dođu do sva tri boda.

Prvo je sudija Frend, posle gledanja VAR-a, opravdano poništio gol Dioga Žote, ali je Portugalac nakon nekoliko minuta iskoristio asistenciju Šaćirija i doneo pobedu svom timu.