Kad lopta skakuće po liniji, navijačima Juventusa su srca bila zaleđena (video)

Izvor: Sportske.net, 07.Mar.2018, 23:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igrao se 90. minut utakmice Totenhema i Juventusa, lopta je skakutala po gol-liniji Juventusa...

Juventus je uspeo da savlada Totenhem i da ih izbaci u dvomeču, danas su slavili sa 2:1 na "Vembliju", iako po mnogima nisu bili bolji tim.

Totenhem je stvarao šanse, imali su više prilika za gol, ali nisu ih iskoristili za razliku od Juventusa koji je za samo 3 minuta uspeo da postigne dva gola, preko Iguaina i Dibale.

Poslednjih par minuta Juventus se branio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << grčevito, a zanimljivo da je lopta čak i skakutala po gol-liniji kada je Hari Kejn uputio udarac ka golu.

Mnogima se učinilo da je gol, ali to nije bio slučaj... Pogledajte OVDE kako je izgledala ta situacija.