Izvor: RTS, 06.Feb.2021, 19:03

Jedna greška skupo koštala Arsenal, Vila posle dva minuta do novih bodova

Fudbaleri Aston Vile savladali su Arsenal sa 1:0 u utakmici 23. kola Premijer lige.
Meč u Birmingemu je rešen posle 75 sekundi igre.

Sedrik Soareš je pogrešio, Traore prihvatio poklon i servirao loptu Votkinsu, koji je zatresao mrežu.
Obe ekipe su imale prilike do kraja meča, ali se rezultat nije menjao.
U drugom današnjem meču Barnli i Brajton su odigrali nerešeno 1:1, dok je u Njukaslu bilo veoma zanimljivo.
Njukasl >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je vodio protiv Sautemptona sa 3:1 posle prvog dela igre.
Vilok je doneo prednost u 16. minutu, Almiron povisio u 26.
Takumi Minamino je pogodio na prvom meču za Sautempton i smanjio rezultat, ali je Almiron novim golom povisio rezultat u nadoknadi.
Vard Praus je još jednom uradio ono u čemu je najbolji - pogodio iz slobodnjaka, u 48. minutu.
Dva minuta kasnije, domaći su ostali bez Hendrika koji je dobio drugi žuti karton, pa je meč dobio dramatičnu notu.
Sautempton je silovito napadao, ali je golman Darlou sve branio, a kada nije pomogla mu je stativa - kod udarca Danija Ingsa.
Nije uspeo ništa kada je Če Adams postigao gol u 65. minutu, ali je gol poništen zbog ofsajda.