Читај ми!

Ubedljiva pobeda Javora, Kaluđerović doneo tri boda Radu, trijumf Bačke

Fudbaleri Javora savladali su Mladost sa 4:1. Rad pobedio Proleter sa 1:0, Bačka trijumfovala nad Mačvom 2:0.

Javor je impresivno započeo prolećni deo sezone. Domaćin je bio ubedljiv u pobedi nad Mladosti iz Lučana.

Luković doveo domaćine u prednost u 29. minutu. Samo dva minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:0, strelac je bio Maričić. Isti igrač je u 37. minutu postigao još jedan gol.

U drugom delu igre još po jedan gol na obe strane. Prvo je Luković svojim drugim golom povisio na 4:0. Da bi gosti poraz ublažili preko Obiora u 51. minutu.

Rad je na svom terenu zabeležio pobedu protiv Proletera i osvoji važna tri boda u borbi za opstanak. Strelac jedinog gola bio je povratinik na Banjicu Andrija Kaluđerović u 56. minutu.

Bačka je kod kuće bila bolja od Mačve. Domaćin je poveo u 16. minutu preko Ratkovića, a konačan rezultat postavio je Zličić u 58.