Inter ispustio pobedu u Veroni, sjajni Lazović! (video)

Izvor: Sportske.net, 09.Jul.2020, 23:57

Fudbaleri milanskog Intera ispustili su pobedu na gostovanju u Veroni, na kraju je susret na "Bentegodiju" okončan rezultatom 2:2 (1:0). Domaćin je poveo već u drugom minutu nakon fantastičnog prodora po levoj strani Darka Lazovića. Reprezentativac Srbije je uspeo da dođe na samo par metara od protivničkog gola, a onda je iz nezgodne pozicije snažnim udarcem matirao Handanovića za 1:0. Mogao je Kandreva da poravna ubrzo rezultat, ali je bio neprecizan, da bi u u 19. minutu Verona bila nadomak drugog pogotka, Veloso je pogodio stativu. U 30. minutu Aleksis Sančez jako dobro izvodi slobodan udarac, ali Silvestri još bolje interveniše. Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata, da bi nakon samo dva minuta igre u drugom delu Kandreva sjajno šutirao iz velike udaljenosti, ali je Silvestri bio oprezan. A onda, 49. minuta, Lukaku pogađa stativu, odbitak dolazi do Kandreve, koji konačno trese mrežu rivala. Samo šest minuta kasnije "Neroazuri" stižu i do preokreta, ponovo u centru pažnje iskusni Kandreva, ovoga puta je centrirao sa desne strane, lopta je pogodila fudbalera Verone Dimarka i prevarila Silvestrija, 2:1 za ekipu iz Milana. U nastavku smo videli dobar pokušaj Borhe Valera glavom, nakon centaršuta Galjardinija, ali je iskusni Španac bio neprecizan, da bi u 81. minutu Lautaro Martinez bio u sjajnoj prilici da reši pitanje pobednika, ali je Silvestri uspeo da ga zaustavi u situaciji jedan na jedan. Samo šest minuta kasnije stigla je i kazna za promašaje, precizan udarac Velosa sa ivice kaznenog prostora, 2:2. Mogao je Di Karmine potpuno da šokira goste sa "Meace", tukao je u prvom minutu nadoknade sa ivice šesnaesterca, ali je lopta prozujala pored leve stative. Nije bilo promena, podela bodova u Veroni, Inter sada zaostaje 10 bodova za vodećim Juventusom i pao je na četvrtu poziciju na tabeli. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //