Izvor: RTS, 09.Jul.2020, 23:52

Inter se sapleo u Veroni, Lazović strelac

Fudbaleri Verone i Intera odigrali su nerešeno 2:2 u meču 31. kola Serije A.
Verona je povela već u drugom minutu, lepim golom Darka Lazovića.
Inter je silovito krenuo u drugom poluvremenu, pa je izjednačio preko Kandreve u 49. minutu.
Nekoliko minuta kasnije - potpuni preokret.
Kandreva je pokušao da ubaci loptu pred gol, ona je zakačila Dimarka i završila u mreži Verone.
Ipak, u završnici meča, Verona dolazi do boda. Iskusni Migel Veloso je preciznim udarcem savladao Handanovića i obezbedio bod svom timu.
U prvom današnjem meču, Udineze je u gostima savladao SPAL
Serija A, 31. kolo:
Utorak:
Leće - Lacio 2:1...

Inter ispustio pobedu u Veroni, sjajni Lazović! (video)

Izvor: Sportske.net, 09.Jul.2020

Fudbaleri milanskog Intera ispustili su pobedu na gostovanju u Veroni, na kraju je susret na "Bentegodiju" okončan rezultatom 2:2 (1:0). Domaćin je poveo već u drugom minutu nakon fantastičnog prodora po levoj strani Darka Lazovića. Reprezentativac Srbije je uspeo da dođe na samo par...