Izvor: RTS, 09.Jul.2020, 21:42

Udineze nadigrao SPAL

Fudbaleri Udinezea savladali su SPAL sa 3:0 u meču 31. kola Serije A.
Udineze je zabeležio važnu pobedu i sa 34 sakupljena boda sada je na 15. mestu na tabeli, sa istim brojem bodova kao i Fiorentina. SPAL je ostao prikovan za dno tabele.

Udineze je do prednosti došao u 18. minutu. Larsen je uputio centaršut sa desne strane. Odbrana je odbila loptu, međutim na nju je naleteo De Paul i preciznim udarcem pogodio mreži.
U 35. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << gost je stigao do drugog pogotka. Munjevita kontra Udinezea, lopta se u kaznenom prostoru odbila do Okake kome nije bilo teško da prevari golmana Letica.
Treći gol Udineze je postigao u 81. minutu. Fofana je odlično uposlio Lasanju u kaznenom prostoru, ovaj je predriblao golmana i smestio loptu u mrežu.