Udineze u sjajnoj formi, ubedljiva pobeda u gostima!

Izvor: Sportske.net, 09.Jul.2020, 21:30

SPAL dočekao Udineze, a gosti odneli čitav plen.

Pobeda Udinezea, druga uzastopna na gostovanjima, sedmi bod u poslednja tri meča.

Danas su savladali SPAL sa 0:3, veoma ubedljivo.

Gosti su stigli do prednosti u 18. minutu utakmice preko De Pola, da bi Okaka u 35. minutu povisio na 0:2.

Imali su i domaći svoje šanse, ali su gosti bili konkretniji, a u 81. minutu su uspeli da postignu novi gol.

Učinio je to Lazanja, fudbaler koji je u sjajnoj formi. Postigao je i četvrti gol u poslednja tri meča, za konačnih 0:3 u 81. minutu.