Izvor: Sportske.net, 08.Nov.2019, 23:52

Đuričićeve makazice za asistenciju, Sasuolo preslišao Mihinu Bolonju!

Pobeda domaćina.

U Ređo Emiliji ekipa Sasuola je dočekala Bolonju, a domaćin je slavio sa 3:1 (1:0).

Sasuolo je poveo u 34. minutu utakmice, tada je Đuričić pokušao makazicama, lopta je došla do Kaputa koji je pogodio za 1:0.

U 68. minutu Sasuolo udvostručuje prednost, Boga je bio strelac, ali se gosti nisu predavali.

Orsolini je uspeo da smanji rezultat samo dva minuta nakon gola Sasuola i dao je nadu Bolonji da može makar do boda.

Ipak, Kaputo rešava sve dileme u 75. minutu svojim drugim golom na ovoj utakmici.