Izvor: B92, 08.Nov.2019, 23:44

Đuričić ponovo na semaforu " produbljena kriza Mihajlovićeve Bolonje

Đuričić ponovo na semaforu  produbljena kriza Mihajlovićeve Bolonje

Fudbaleri Sasuola pobedili su Bolonju rezultatom 3:1 u 12. kolu Serije A.

Gosti iz Bolonje nastavili su sa lošim rezultatima i pretrpeli treći poraz u nizu i ostali na tek jednoj pobedi u prethodnih devet mečeva domaćeg prvenstva.

Sasuolo je poveo u 34. minutu preko Kaputa, koji je iskoristio asistenciju Đuričića.

Naredna velika prilika desila se u 69. minutu, kada je Boga povećao prednost domaćina, ali je tim Siniše Mihajlovića uspeo da smanji zaostatak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << samo minut kasnije nakon što je Orsolini iskoristio odbijenu loptu.

Ipak, radost Bolonje nije dugo trajala, pošto je na, ispostavilo se, konačnih 3:1 postavio Kaputo drugim pogotkom.

Bolonja je u 78. minutu uspela da postigne gol, ali je sudija Pićinini rešio da konsultuje VAR sobu, koja je ustanovila da strelac gola za goste bio u ofsajdu.

Mihajlovićeva ekipa dočekuje Parmu u narednom kolu u idealnom meču da izađe iz krize, dok će Sasuolo ugostiti Lacio.