Nadal mora da čeka da Novak padne

Izvor: Vesti-online.com, 27.Nov.2015, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Nadal mora da čeka da Novak padne"

Nekadašnji veliki as svetskog tenisa Karlos Moja slaže se sa mišljenjih mnogih da je Novak Đoković imao fenomenalnu sezonu i da će ostali konkurenti, među njima i njegov zemljak Rafael Nadal, morati dobro da zapnu ne bi li ga skinula sa trona Srbina.

- Đoković je na nesvakidašnjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << nivou. Nadal mora da čeka, a ako Novak nastavi ovako, biće veoma teško da ga neko stigne. Novak je odigrao jednu od najboljih sezona u istoriji tenisa. Ipak, doći će trenutak kada će nivo Novakove igre morati da padne i tada će Rafa imati šansu - rekao je Moja.

Novak je pobedio Nadala u sva četiri meča u 2015. godini, a ono što je poražavajuće za Rafu je da nije uspeo da stigne ni do seta. Iako mnogi misle da je prošlo vreme Španca, Moja ne misli tako.

- Nadal će imati prilike da osvoji još neki Grend slem ako se bude vratio na najviši nivo. U poslednja dva meseca bio je fizički spreman i viđećemo najboljeg Nadala sledeće godine. Sad, malo je teže da opet bude broj 1, ali da osvaji još neki veliki turnir sigurno može - zaključuo je nekada majstor na šljaci.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.