
Izvor: Blic, 14.Avg.2024, 09:34
Vučević o stavu Vlade Srbije o projektu Jadar: Da li svi podržavaju - siguran sam da ne, ali nećemo donositi odluke bez dogovora sa predsednikom
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da po pitanju projekta Jadar ima različitih stavova, ali da je to pitanje otvorena tema o kojoj će se razgovarati narednih dana, nedelja, meseci i godina.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Vučević: U Vladi različiti stavovi o projektu Jadar, ne isključujem nijednu opciju
Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Avg.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da se u vladi čuju različiti stavovi o projektu Jadar, navodeći da ne bi bilo fer da kaže o kojim je ministrima reč, kao i da "ne može da isključi nijednu opciju".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.