Ništa od Humske, najbolji golman Superlige najverovatnije u Izraelu

Izvor: MozzartSport.com, 15.Jun.2017, 11:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ništa od Humske, najbolji golman Superlige najverovatnije u Izraelu

Možda i u Grčkoj

Zoran Popović po svemu sudeći neće biti novi golman Partizana. Iako ga je sportski sektor kluba iz Humske označio kao potencijalno pojačanje u letnjem prelaznom roku najbolji čuvar mreže Superlige za sezonu 2016/2017 odlazi u inostranstvo.

"Partizan jeste zvao, ali koliko sam upućen produžiće ugovor >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << sa svojim golmanom (Filipom Kljajićem, prim. aut.). Za Popovića imamo ponudu iz Izraela koja je dobra i na nama je da procenimo da li je prihvatamo, a postoji velika mogućnost za tako nešto. Druga varijanta za njega jeste odlazak u Grčku", pojasnio je Goran Grkinić, sportski direktor Voždovca na početku priprema ovog kluba.

Zmajeve su na početku leta napustili i Nenad Marinković (Mladost Lučani) i Uroš Sinđić, dok je jedino novo ime za sada baš golman Maksim Milović iz Crvene zvezde (1999. godište).

Voždovčani će do 27. juna raditi u Beogradu, a potom se sele u Austriju gde će im rivali na kontrolnim utakmicama biti ruski Orenburg, šampionska ekipa Spartaka iz Moskve, Arsenal iz Tule, ukrajinska Zorja i uoči početka za Beograd jedan slovenački drugoligaš.

Piše: Aleksandar Joksić;

Foto: Star Sport.

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.