Milica Mandić zlatna u Bahreinu

Izvor: NaDlanu.com, 29.Mar.2013, 21:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milica Mandić, Olimpijska šampionka u tekvondou osvojila najsjajnije odličje na turniru "Otvoreno prvenstvo Bahreina"

Olimpijska šampionka u tekvondou, Milica Mandić osvojila je zlatnu medalju na 5. Otvorenom prvenstvu Bahreina u kategoriji do 73 kilograma, prenosi Sportski žurnal.Mandićeva je na startu bila slobodna, u drugom kolu je pobedila domaću takmičarku Hadaju Ahmed Malak sa 7:0, a u finalu je >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << bila bolja od Anđele Popović iz Slovenije sa 12:0.Mandićeva je rekla da je zadovoljna osvojenim odličijem, kao i da žali što se takmičarke iz Južne Koreje nisu pojavile na turniru:– Zadovoljna sam rezultatom, budući da sam osvojila deset bodova za svetsku listu. Nažalost, takmičarke iz Koreje, iako prijavljene, nisu došle na turnir, a imala sam veliku želju sa njima da se borim- rekla je Mandićeva.Drugog dana na turniru u Bahreinu na tatami izlaze Damir Fejzić u kategoriji do 74 kolograma i Stojan Rabijac u konkurenciji do 80 kilograma. (Izvor: Telegraf.rs / Sportski žurnal)

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.