Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Apr.2019, 08:31

Marjanović sjajan, Filadelfija izjednačila, Klipersi šokirali šampione (VIDEO)

Srpski centar Boban Marjanović postigao je 16 poena i imao osam skokova u pobedi Filadelfije nad Bruklinom od 145:123 u drugom meču prve runde Istočne konferencije plej-ofa NBA lige. Filadelfija je izjednačila seriju na 1:1, naredni mečevi igraju se u Bruklinu.
Filadelfija je nakon poraza u prvom meču, u drugom susretu uspela da savlada Bruklin. Napadački sjajan meč odigrale su dve ekipe, što govori i 268 postignutih poena na obe strane.
Meč je bio veoma neizvestan i nerešen sve do treće četvrtine, u kojoj je Filadelfija razbila otpor Bruklina, pobedivši treću deonicu rezultatom 51:23. U poslednjoj četvrtini domaća ekipa je bez mnogo poteškoća...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

I drugi pišu o ovome:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.