PREMIJER LIGA Totenhem se raspucao pred Ligu šampiona, četvorka Palasu (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 14.Sep.2019, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sreća po zvezdu, pa Totenhem nije njen prvi šprotivnik u Ligi šampiona. Jer, “pevci” su baš raspucani. Luka Milivojević i društvo s juga Londona, teško su stradali na severu prestonice – 4:0 (4:0).
Na meču Votford – Arsenal, naša kladionica nudi kvotu 3.15 za igru 2-2.
Već u 10. minutu, Son je pokazao brzinu i spretnost i lepim golom doveo domaćina u vođstvo. Prednost je duplirana >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << autogolom. Prilikom pokušaja oštrog ubacivanja pred gol, lopta je zakačila Van Anholta i završila u mreži.

Na 3:0 je povodio ponovo Son, divnim volej udarcem. Demoliranje Kristal Palasa u prvih 45 minuta zaključio je Lamela, na asistenciju Kejna.

Frenk Lampard je slavio u Vulverhemptonu i ostavio domaćina u vrlo teškoj situaciji. Sve bolji Tami Ejbraham je postigao het trik, a sve je rešeno za deset minuta prvog poluvremena. Toliko je bilo potrebno Čelsiju da postigne tri gola. “Vukovi” su u finišu uspeli da unesu neizvesnost u meč, ali ništa više od toga. Golom mladog Maunta, Čelsi je ostvario ubedljivu pobedu.

Sa Nemanjom Matićem na terenu od prvog minuta, Junajted se mučio protiv Lestera. Do bodova je došao iz sumnjivog penala. Rašford je oboren, on je i šutirao. Pogbi je prilazak beloj tački zakonom zabranjen…