Izvor: Sportske.net, 13.Avg.2019, 22:37

LŠ (kval.) - Duća 2/3 sa kreča, Ajaks ide dalje, prštalo u Kijevu, sjajni Dinamo! (video)

Olimpijakos i Rozenburg sigurni, Bazel ispao u Lincu.
PAOK je još jednom pokazao zube favorizovanom Ajaksu, ali su "Kopljanici" ipak slavili sa 3:2 (1:1) i tako se domogli plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige šampiona.
Poveli su gosti iz Soluna u 23. minutu preko Bisesvara.
Samo devet minuta kasnije velika šansa za Ajaks da poravna, dobili su jedanaesterac, Tadić je preuzeo odgovornost, ali je Pasčalakis uspeo da odbrani njegov pokušaj sa kreča!
Ipak, već u 43. minutu, novi penal za ekipu iz Amsterdama i opet odgovornost preuzima Tadić.
Ovoga puta je prevario čuvara mreže PAOK-a i poravnao...