Ronaldo doneo pobedu Realu nad PSŽ-om

Izvor: Beta, 15.Feb.2018, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom stadionu Pari Sen Žermen posle preokreta sa 3:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.Utakmica na stadionu Santjago Bernabeu donela je mnogo uzbudjena i dosta velikih šansi na obe strane.Real je prvi imao dobru priliku da dodje do prednosti nakon što je Kristijano Ronaldo izašao sam ispred Alfonsa Areole, ali je snažnim udarcem samo pogodio golmana PSŽ-a u glavu.Samo nekoliko minuta kasnije, odnosno u 33. minutu PSŽ je stigao do prednosti. Posle odlične akcije po desnoj strani i odigravanja Nejmara petom do lopte je stigao Adrijen Rabio koji je imao lak zadatak ...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona