Kristijano ponovo ispisao istoriju!

Izvor: Sportske.net, 14.Feb.2018, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Portugalac je nastavio svoju seriju, a sada je došao i do jedinstvenog jubileja.

Fudbaleri madridskog Reala dočekali su na svom stadionu ekipu Pari sen Žermena u okviru 1/8 finala Lige šampiona.

Nakon 45 minuta igre rezultat je 1:1, golove su postigli Rabio i Kristijano Ronaldo, a možete ih pogledati OVDE.

Portugalac je tako nastavio svoju seriju u Ligi šampiona, postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je 10. gol ove sezone u tom takmičenju, a stigao je i do istorijske brojke golova u dresu madridskog Reala.

Naime, večerašnji gol bio je njegov 100. pogodak u LŠ u dresu "Los Blankosa", pa je tako postao prvi igrač koji je u bojama jednog kluba stigao do ove brojke.

Interesantno, Leo Mesi je tri koraka iza, on je postigao 97 golova za Barsu u elitnom takmičenju.

Cristiano Ronaldo is the 1st player to score 100 #CL goals for a single team. Lionel Messi is on 97 CL goals for Barcelona. #UCL #RMPSG #HalaMadrid

— Gracenote Live (@GracenoteLive) 14. фебруар 2018.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona