Izvor: RTS, 14.Nov.2017, 23:28

Federer uz malo muke do druge pobede u Londonu

Švajcarski teniser Rodžer Federer ostvario je i drugu pobedu na završnom mastersu u Londonu, pošto je u tri seta (7:6, 5:7 i 6:1) bio bolji od Nemca Aleksandera Zvereva.
Meč je trajao 135 minuta, a veliku priliku za pobedu Zverev je propustio u prvom setu, koji je nekako uspeo da izgubi i pored ubedljivog vođstva u taj-brejku.
Naime, imao je 4:0, ali je Švajcarac iskoristio seriju grešaka mladog tenisera i pobedio sa 8:6, za 7:6 u prvom delu.
Drugi set je takođe bio izjednačen do samog finiša, odnosno do rezultata 6:5, kada je Zverev uspeo da spreči...
Pogledaj vesti o: London,   Tenis