Italija nakon produžetaka savladala Austriju u osmini finala EP

Izvor: OkRadio.rs, 27.Jun.2021, 00:52

Fudbaleri Italije plasirali su se u četvrtfinale Evropskog prvenstva pošto su večeras u Londonu posle produžetaka pobedili Austriju sa 2:1 (0:0). Najbolje šanse za gol u provm poluvremenu imala je Italija preko Nikole Barele u 17. minutu, kada je njegov šut nogom odbranio golman Austrije Daniel Bahman, dok je u 32. minutu Čiro Imobile udarcem sa dvadesetak metara pogodio stativu.   U drugom poluvremenu Austrija je mogla da povede golom Marka Arnautovića, na asistenciju Davida Alabe, ali je gol poništen zbog ofsajd pozicije nakon gledanja VAR-a.   Do kraja regularnog toka nije bilo ozbiljnijih prilika na obe strane, pa je meč otišao u produžetke.   Italija je...
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo,   London