
Izvor: Danas, 16.Maj.2025, 12:04
Vučić u Tirani očekuje napade zbog puta u Moskvu, kod Putina: Preuzeću na sebe, da Srbija ne plaća nikakvu cenu
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Tirani da veruje da do kraja godine Beograd može da uradi mnogo toga da napreduje na evropskom putu i da postoji šansa da se ponovo probudi nada u evropku budućnost.
Pogledaj vesti o: Moskva
Povezane vesti
Kakve misli o evropskom putu Srbije Vučić ispostavlja javnosti iz Tirane?
Izvor: Danas, 16.Maj.2025
Predsednik Aleksandar Vučić je danas izjavio da veruje da Srbija do kraja godine može mnogo da uradi i napreduje na evropskom putu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.