ZVEZDO, PAZI SE: Jang Bojsi su uoči dolaska na Marakanu RAZBILI svog rivala (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Avg.2019, 20:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmica u Beogradu je na programu u utorak.

Fudbaleri Jang Bojsa odigrali su utakmicu 5. kola prvenstva Švajcarske protiv Ciriha i bili veoma ubedljivi. Protivnik Crvene zvezde u plej-ofu Lige šampiona (u prvom meču u Bernu bilo je 2:2) slavio je sa čak 4:0 u nacionalnom prvenstvu i tako napravio odličnu uvertiru pred dolazak u Beograd, u utorak.

Starteri u prvenstvenom meču bili >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << su Fon Balmos, Janko, Sorensen, Burgi, Garsija, Luštenberger, Sijero, Gaudino, Fasnaht, Asale (dao prvi gol) i Nsame. Strelac drugog gola u Bernu Žilijem Oro nije bio ni u protokolu.

Unsere heutige Startelf gegen den FCZ. #BSCYB #YBFCZ pic.twitter.com/D0NZuWG04S

— 𝗕𝗦𝗖 𝗬𝗢𝗨𝗡𝗚 𝗕𝗢𝗬𝗦 (@BSC_YB) August 24, 2019

Meč je počeo dobro za tim iz Berna. U 23. minutu posle slobodnog udarca, lopta je pogodila stativu, ali i nogu golmana Ciriha golmana Janika Brehera. Dovoljno za prednost od 1:0.

REPLAY: Das 1:0 für YB gegen den FCZ. #BSCYB #YBFCZ pic.twitter.com/osuFttfX4S

A onda je usledila kanonada. Na 2:0 je u 60. minutu povećao Nsame koji je u 64. minutu ustupio mesto Ngamaleu.

REPLAY: Nsames 2:0. #BSCYB #YBFCZ pic.twitter.com/BhFIoN2Ajh

Upravo je Ngalameu bio strelac u 69. minutu sa bele tačke.

REPLAY: Moumis 3:0. #YBFCZ #BSCYB pic.twitter.com/oriKqtIqbA

Konačan rezultat u 77. minutu postavio je Gaudino.

REPLAY: Gaudinos 4:0. #YBFCZ #BSCYB pic.twitter.com/neZMOh6CIk