(VIDEO) GRCI NEMILOSRDNI PREMA SRPSKOJ BRAĆI: Olimpijakos pobedio Zvezdu i naneo joj 8. poraz u EL

Izvor: Kurir, 20.Dec.2016, 20:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Uskoro opširnije

TOK MEČA:

Četvrta četvrtina - 73:65 - KRAJ!

40 minut - 73:62 - I Papapetru se upisao u strelce

39 minut - 71:62 - Sada je na drugoj strani Grin imao tri prilike sa linije bacanja i pogodio dva

38 minut - 69:62 - Spanulis je faulirao Gudurića pri šutu za tri poena, pa je košarkaš Zvezde dobio tri slobodna bacanja i sve ih iskoristio

35 minut - 65:50 >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << - I poslednja deonica protiče u istom ritmu Zvezda je došla do 50:61, a onda je Olimpijakos vezao četiri poena

31 minut - 59:43 - Period bez poena prekinuo je Lodžeski trojkom

Treća četvrtina - 56:43:

30 minut 56:43 - Tri minuta i 18 sekundi je prošlo od kada je Kuzmić bio precizan do kraja deonice - za to vreme nije postignut nijedan koš

27 minut - 56:43 - Kuzmić je precizan

26 minut - 55:38 - Taman se crveno-beli malo približe, a domaćin opet pobegne Ovaj put Milutinov je poentirao za 17 razlike

24 minut - 50:38 - Zvezda s penala vezuje četiri poena

22 minut - 50:34 - Trojkom Mancarisa Olimpijakos stiče najveću prednost - 16 poena To je šest trojka domaćina, dok je za Zvezdu jedinu postigao Dženkins

21 minut - 47:34 - Prvi poeni u drugom poluvremenu - Spanulis sa linije slobodnih bacanja

Druga četvrtina - 45:34:

20 minut - 45:34 - Uspeli su domaćini da daju koš za pet sekundi, Agravanis je pogodio iz teške pozicije

20 minut - 43:34 - Volters daje koš iz nemoguće pozicijei ostavlja domaćinu pet sekundi do kraja poluvremena

20 minut - 43:32 - Sada je opet Olimpijakos u seriji Spanulis je rutinski posle kontre poentirao i vratio svoj tim na dvocifrenu razliku

18 minut - 38:30 - Zvezda je u seriji, sad je i Bjelica precizan

17 minut - 38:28 - Simonović smanjuje na deset poena zaostatka

14 minut - 35:22 - Raste razlika

13 minut - 30:20 - Volters je dao dva, a Lodžeski tri poena Prvi put je prednost dvocifrena

12 minut - 27:18 - Jang za plus devet

12 minut - 25:18 - Lodžeski se upisao i strelce - trojkom

Prva četvrtina - 22:18:

10 minut - 22:18 - Bjelica poentira u poslednjim trenucima

10 minut - 22:16 - Trojka Grina Domaćin se odlepio na plus šest, pa je Radonjić tražio tajm-aut

9 minut - 17:16 - Gudurić daje dvojku pod faulom, a onda pogađa i dodatno slobodno bacanje

8 minut - 17:13 - I prva trojka za Olimpijakos - Agravanis

5 minut - 10:9 - Domaćin vraća prednost posle kontre i zakucavanja Agravanisa

4 minut - 4:7 - Prva trojka na meču (Dženkins) za prvo vođstvo Zvezde

1 minut - 2:2 - Prve poene postigao je Milutinov i to zakucavanjem Odmah je uzvratio Mitrović na drugoj strani

1 minut - 0:0 - Utakmica je počela

19:59 - Navijači oba kluba zajednički skandiraju i Olimpijakosu i Crvenoj zvezdi

19:53 - Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Dangubić ovako je najavio večerašnji meč:

"Moramo da igramo na istom nivou, što kvalitetnije, kao protiv Makabija, ako želimo da se nadamo dobrom rezultatu Igraće bez Printezisa i Heketa, ali svi znamo ko je Vasilis Spanulis u evropskoj košarci, Metju Lodžeski igra odlično ove sezone Ipak, na prvom mestu imaju odličan, čvrst tim koji je osnova svega"

19:57 - Olimpijakos je oslabljen neigranjem povređenih Printezisa i Heketa, ali će se "skinuti" roviti Spanulis Pitanje je u kojoj meri će "Bili" moći da pomogne svojoj ekipi

19:44 - Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je rekao:

"Bez obzira na izostanak Jorgosa Printezisa i Danijela Heketa, šampion Grčke ima toliko igrača ogromnog iskustva i kvaliteta koji mogu da igraju evroligaške mečeve na vrhunskom nivou"

19:40 - Beogradski i pirejski crveno-beli sastajali su se u Evroligi u sezoni 2014/15 Olimpijakos je dobio oba meča - 62:57 u gostima i 64:59 kod kuće Ove dve ekipe igrale su meč na pripremnom turniru u septembru kada je takođe Olimpijakos bio uspešniji - 86:74

19:35 - Zvezda se posle tri uzastopna poraza oporavila ubedljivim trijumfom u prošlom kolu nad Makabijem u Beogradu - 83:58 Olimpijakos je u seriji od tri pobede

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.