Remi Zvezde i Mladosti u senci teške povrede Srđana Plavšića

Izvor: Vesti-online.com, 01.Dec.2016, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poslednji meč 18. kola Superlige Srbije nije imao svog pobednika pošto su Crvena zvezda i Mladost iz Lučana odigrali 2:2 (1:1) pred oko 4.000 hiljade gledalaca na stadionu Rajko Mitić.

69. minut - GOOOOOOOOL, Sa igračem manje Mladost dolazi do izjednačenje, strelac je Radivojević, koji je iskusno utrčao iz drugog plana, izbegao ofsajd zamku i zakucao loptu u gol Manojlovića

54. minut >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << - GOOOOOOOOOOOOOOOL Već iz prve akcije nakon nastavka meča Orlandić je glavom poslao loptu u mrežu gostiju, asistent je bio Poletanović

49. minut - Vezista Mladosti Milosavljević dobio je direktan crveni karton zbog opasnog starta nad Srđanom Plavšićem koji je izgleda doživeo tešku povredu

35. minut - GOOOOOOOOOOL Iz drugog plana probio se Anđelković, pronašao je rupu u odbrani gostiju izašao je sam ispred Krznarića i nije mu bilo teško da pogodi cilj

11. minut - GOOOOOOOOOL Već posle prve ozbiljnije akcije gosti dolaze u vođstvo, posle asistencije Golubovića Jovanović je obišao Manojlovića i gurnuo loptu u gol

7. minut - Prvu veliku šansu imao je Orlandić kojem je Krznarić ušao u šut i sprečio gol

1. minut - Uz dva minuta zakašnjenja utakmica je počela

Posle tri vezana gostovanja na kojima su ostvarili maksimalan učinak, iako prilično oslabljeni zbog brojnih povreda, crveno-beli se vraćaju na svoj teren na kom če ugostiti jedno od najprijatnijih iznenađenja.

Ni u ovom meču trener Božović ne može da računa na štopere Lukovića i Rendulića, potom veziste Kangu, Ruiza i Moučea, ali ni na napadača Vijeiru.

Remi u Novom Sadu između Vojvodine i Partizana može da bude i dodatni motim za Zvezdu pošto bi novom pobedom direktnim rivalima pobegla na osam bodova prednosti. Sa druge strane u slučaju da naprave iznenađenje Lučanci bi se ponovo bodovno poravnali sa četvrtoplasiranim Napretkom.