Mitrović: Ugasili nas

Izvor: B92, 07.Nov.2014, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović: Ugasili nas

Kapiten Crvene zvezde Luka Mitrović izjavio je da je Olimpijakos uspeo da „ugasi“ njegovu ekipu u utakmici četvrtog kola Evrolige.

Zvezda je u 'Kombank areni' poražena rezultatom 62:57, u četvrtom kolu grupe D Evrolige.

Mitrović je naveo da 0grčki tim agresivnom odbranom nije dao Zvezdi „da diše“ čitavuh 35 minuta. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

„Videli ste i sami on kakvoj ekipi se radi. Pričalo se dosta o tome da dolaze oslabljeni, da ćemo mi lako da ih dobijemo, ali su pokazali zašto su prvi u grupi i pretendenti za F4“, rekao je Mitrović.

Iako je domaća ekipa dobro počela meč, Olimpijakos je duel prelomio u drugoj četvrtini.

„Mi smo dosta dobro otvorili meč, postigli neke lake poene. Kasnije su nas oni čvrstom igrom, na koju nismo imali odgovor, ugasili. Nismo mogli da postavimo napad, defanzivno to nije izgledalo loše, ali nas šut nas nije služio. Izgubili smo od Olimpijakosa, ne od bilo koga. Ima još da se igra, tražićemo šansu i na nekom gostujućem terenu, a i kod kuće“, dodao je kapiten ’crveno-belih’.

Izabranici Dejana Radonjića već u subotu od 16 časova imaju utakmicu protiv Solnoka u gostima.

„Sada nas čeka put u Mađarsku, gde neće biti lak posao. Na nama je da se spremimo, odmorimo i zabeležimo pobedu u ABA ligi koja nam je prioritet“, zaključio je Mitrović.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.