Izvor: Nezavisne Novine, 04.Nov.2016, 22:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baskonija srušila Zvezdu u Beogradu

Košarkaši Crvene zvezde doživjeli su i treći poraz u Evroligi.

Njih je u Areni u Beogradu savladala Baskonija rezultatom 63:70.

Ekipa Dejana Radonjića odigrala je vjerovatno najslabiju utakmicu od starta sezone u najjačem evropskom takmičenju, pa i nije mogla da se nada pobjedi protiv veoma snažnog španskog tima.

Gosti iz Vitorije od starta su preuzeli kontrolu, pa Zvezda osim startnih 1:0 nijednom nije imala prednost na utakmici. >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<

U nekoliko navrata srpski šampion je prilazio na-5 i hvatao priključak, ali su gosti imali odgovor na sve, a uz to su imali i odlično suđenje u Beogradu. Ovo je treći poraz Zvezde u Evroligi, dok Baskonija sada ima skor 3-2.

Rodrig Boboa i Šejn Larkin ubacili su po 16 poena, a Vojtman je dodao 11 uz 8 skokova za goste. Na drugoj strani, Marko Gudurić imao je 12 poena, 6 skokova i 4 asistencije, Simonović je dodao 11, a Dženkins 9 poena.

U narednom kolu crveno-bijeli gostuju Uniksu u Kazanju.

(NN, B92)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.