Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Dec.2019, 23:42

BUNDESLIGA: Gol i asistencija Marka Grujića na mestu gde se i dalje slavi Luka Jović (VIDEO)

Srpski vezista odličan.
Ajntraht i Herta su remizirali rezultatom 2:2 (0:1) u prvoj utakmici 14. kola Bundeslige. Na mestu gde se prošle sezone proslavio Luka Jović, večeras je briljirao Lukin saborac iz Crvene zvezde i omladinske reprezentacije Srbije, Marko Grujić.
Vezista Herte vodio je Berlince, činilo se, ka pobedi. Prvo je u 30. minutu asistirao Lukebakiju za vođstvo, da bi u 63. minutu i sam zatresao mrežu domaćina posle prekida.
Ajntraht se, međutim, nije predavao i izjednačio je rezultat zahvaljujući golovima Hointeregera (65) i Rodea (86. minut). U ekipi domaćina Filip Kostić je odigrao celu utakmicu, dok je Dejan Joveljić dobio šansu u poslednjih sedam minuta.