Odbojkaši Voše heroji Novog Sada

Izvor: B92, 13.Apr.2015, 11:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Voše heroji Novog Sada

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je odbojkašima Vojvodine titulu Kupa izazivača, što je najveći uspeh u istoriji srpske klupske odbojke.

Vučević je istakao da su odbojkaši Vojvodine, u revanš utakmici sa Benfikom u Lisabonu, igrali timski i složno i “energično savladali protivnika još u prva dva seta”, što je bilo dovoljno za osvajanje evropskog trofeja.

„Pokazali su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da se naporan trud i rad isplate i da se voljom i željom za pobedom može daleko stići“, poručio je Vučević i naglasio da naši odbojkaši predstavljaju pravi uzor mladima i svim drugim klupskim sportistima kako se funkcioniše kao tim i kako se osvajaju prestižna odličja evropskog ranga”.

Vojvodina je osvojila Kup izazivača, uprkos porazu u revanš meču finala od Benfike u Lisabonu sa 3:2 (24:26, 21:25, 25:16, 25:23, 15:10).

Vojvodina je u prvom duelu u Novom Sadu pobedila sa 3:1.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.