Škuletić pojačao Monpelje

Izvor: Vesti-online.com, 13.Jun.2018, 15:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Škuletić pojačao Monpelje

Bivši srpski fudbalski reprezentacije Petar Škuletić karijeru nastavlja u Monpeljeu iz turskog Genčlebirligija.

Škuletić se dovodio u vezu sa povratkom u Partizan, ali je posle ispadanja iz najjače turske lige izabrao odlazak u Francusku.

Na promociji u novom klubu Škuletić je uzeo "svoj" broj 32 i poručio da je veoma srećan što je stigao u Monpelje.

- Ispred mene je veliki izazov, ponosan >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sam što sam u Monpeljeu. Daću sve od sebe na terenu i nadam se da ću doprineti uspesima kluba - rekao je Škuletić za klupski sajt.

Škuletić je ponikao u Partizanu, ali se preko austrijskog LASK-a, Zete i Vojvodine, niškog Radničkog vratio među crno-bele i odličnim igrama obezbedio transfer u moskovsku Lokomotivu za četiri miliona evra, pre Genčlerbirligija.

Dres A tima reprezentacije Srbije nosio je šest puta i dao jedan gol.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.