Finiš na Olimpiku za fudbalske sladokusce, derbi bez pobednika!

Izvor: Sportske.net, 25.Nov.2018, 20:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Finiš na "Olimpiku" za fudbalske sladokusce, derbi bez pobednika!

Milan vodio do pred kraj meča, Korea je veliki heroj Lacija.

Desetkovani Milan nije uspeo da slavi na gostovanju na "Olimpiku", iako su bili veoma blizu pobede. Na kraju 1:1 (0:0).

U 16. minutu Hakan Čalhanoglu pogađa okvir gola, imao je veliku šansu da dovede svoju ekipu u prednost, ali nije uspeo u toj nameri.

Na drugoj strani beležimo udarac Parola pred kraj poluvremena, ali njegov šut je završio pored gola.

U drugom poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Lacio prvi preti, igrao se 71. minut kada je Điđi Donaruma sjajno intervenisao nakon udarca Valasa, a na drugoj strani Valas dobija epitet potpunog tragičara.

Suso je u 78. minutu uputio povratnu loptu, dodao do Kesija koji šutira, verovatno ne bi bio gol, ali je Valas zakačio loptu i grudima je poslao u svoju mrežu za konačnih 0:1.

Gol pogledajte OVDE.

Lacio je bio nešto ofanzivniji rival na današnjem dueluimali su još jednu šansu, u samom finišu je Imobile sjajno prošao po levoj strani, ali je bio sebičan, šutirao je u bliži ugao golmana Donarume.

Ipak, stižu domaći do boda u 4. minutu nadoknade.

Hoakin Korea je spasilac Lacija, nije dozvolio Milanu da slavi u gostima i da ih pretekne na tabeli, odlično je šutirao i pogodio ugao golmana Donarume za konačnih 1:1.

Sergej Milinković-Savić je počeo utakmicu, ali je zamenjen već nakon 65. minuta kada je umesto njega ušao Lukaku.

Milan je danas umalo stigao do pobede bez Bilje, Bonaventure, Iguaina, Kaldare, Musakija, Romanjolija i Strinića.