Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Maj.2010, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki i Vemić u drugom kolu Rolan Garosa

PARIZ - Srpski teniseri Viktor Troicki i Dušan Vemić plasirali su se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske pošto su večeras pobedili Italijana Andreasa Sepija i Džefa Kucija iz Južne Afrike sa 2:0 u setovima (6:3, 6:4).

Troicki i Vemić će se za mesto u trećem kolu boriti protiv meksičko-američkog dubla Santija Gonsalesa i Trevisa Retenmajera.

Gonsales i Retemajer su iznenadili i eliminisali 14. nosioce Roberta Lindsteda i Orija Tekaua iz Rumunije sa 2:0 u setovima (6:4, 6:4).

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.