Tipsarević odustao od turnira u Los Anđelesu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Jul.2011, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević odustao od turnira u Los Anđelesu

BEOGRAD -

Srpski teniser Janko Tipsarević odlučio je danas da otkaže učešće na ATP turniru u Los Anđelesu koji počinje narednog ponedeljka, uz obrazloženje da trenutno nije spreman.

"Zvanično sam odustao od turnira u Los Anđelesu. Mislim da bi mi to bilo previše, a iskreno i ne osećam se spremno. Deset dana napornih vežbi će pomoći" napisao je Tipsarević na svom "Tviter" profilu.

On je juče >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na startu turnira u Hamburgu lako izgubio od Argentinca Huana Monaka i očigledno sada želi da se što bolje pripremi za Masterse u Montrealu i Sinsinatiju, a potom i za US Open u Njujorku.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.