Troicki u subotu dva puta igra?

Izvor: B92, 01.Avg.2014, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki u subotu dva puta igra?

Mladi srpski teniser Filip Krajinović moraće da sačeka do subote da bi saznao ko mu je rival u polufinalu čelendžera u Kortini.

Krajinović se u polufinale plasirao pobedom nad Matijasom Bahingerom sa 6:4, 7:5, posle jednog sata i šest minuta igre.

U polufinalu Krajinovića očekuje duel sa boljim iz susreta Viktora Troickog i Danijela Himeno-Travera iz Španije, koji se sastaju u subotu od 10 časova.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
To ujedno znači da ko god da pobedi u duelu Troickog i Himeno-Travera u jednom danu će odigrati dva meča. Ukoliko to bude Viktor, to mu neće biti prvi put ove nedelje, pošto je prethodno u istom danu odigrao duele u prvom i drugom kolu, i oba dobio.

Turnir u Kortini igra se za nagradni fond od 42.500 evra.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.