Tipsarević eliminisan sa Kvinsa

Izvor: Vesti-online.com, 15.Jun.2012, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević eliminisan sa Kvinsa

Srpski teniser Janko Tipsarević poražen je u 3. kolu ATP turnira u Londonu od Ju Sun Lua iz kineskog Tajpeha rezultatom 1:2, po setovima 3:6, 6:2, 6:7.

Meč je prvo prekinut u četvrtak uveče pri rezultatu 0:1 u setovima za Lua, da bi kiša i u petak u nastavku meča namučila ova dva tenisera.

Tipsarević je posle jučerašnjeg lošeg prvog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << seta 3:6, uspeo da se vrati u život i uzvrati u drugom istom merom sa 6:2.

Ipak, Janko je pao u taj-brejku trećeg seta iako je imao početnih 3:0, kasnije je Lu izjednačio na 3:3, a na kraju je slavio sa 7:5 iskoristivši prvu meč loptu, posle ukupno dva sata igre.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.