Teniseri BiH i Litvanije trenirali u Sarajevu

Izvor: Nezavisne Novine, 08.Sep.2014, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teniseri BiH i Litvanije trenirali u Sarajevu

SARAJEVO - Teniske reprezentacije BiH i Litvanije odradile su danas u Sarajevu prve treninge pred odlučujući meč Druge grupe Evroafričke zone Dejvis kupa, koji će biti igran od 12. do 14. septembra u sportskoj dvorani "Ramiz Salčin" u Sarajevu.

Bh. selektor Amer Delić je danas provjerio formu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Damira Džumhura, Mirze Bašića i Nermana Fatića, dok će se Tomislav Brkić timu pridružiti sutra, dok Litvanci u duelu s BiH računaju na: Rikardasa Berankisa, Laurinasa Grigelisa,  Lukasa Mugeviciusa i Dovidasa Sakinisa.

Žrijeb će biti obavljen 11. septembra u 12 časova.

Dan kasnije od 15 časova biće igrani singl mečevi, u subotu je na programu dubl sa početkom u 13 časova, a posljednjeg dana takmičenja, 14. septembra od 13 časova dva singl meča.

Dnevne ulaznice za susret po cijeni od 5 KM u prodaji su na portalu kupikartu.ba, te na prodajnim mjestima Bosanskog kulturnog centra, Ferhadija i plato Skenderija.

Partneri meča su BH Telecom, Lutrija BiH, Peugeot, Ovako, Aqua Vita, Opština Stari Grad i Securitas, a medijski pokrovitelji BHRT, RSG i Antena Sarajevo.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.