Srpski teniser posle osvajanja zlata u Parizu: Voleo bih da nastupam za Srbiju na Igrama u Los Anđelesu

Izvor: Danas, 04.Avg.2024, 20:24

Srpski teniser posle osvajanja zlata u Parizu: Voleo bih da nastupam za Srbiju na Igrama u Los Anđelesu

Srpski teniser Novak Đoković na konferenciji za medije posle osvajanja zlatne olimpijske medalje u Parizu rekao je da bi voleo da nastupa za Srbiju na Olimpijskim igrama u Los Anđelesu za 2028.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Novak Đoković

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Novak Đoković: Voleo bih da nastupam na Igrama u Los Anđelesu

Izvor: Radio 021, 04.Avg.2024

Novak Đoković je, posle osvajanja zlatne olimpijske medalje u Parizu, rekao da bi voleo da nastupa za Srbiju na Olimpijskim igrama u Los Anđelesu 2028.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.