Poraz Ivanovićeve i Zimonjića

Izvor: Beta, 01.Sep.2011, 11:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Ivanovićeve i Zimonjića

BEOGRAD, 1. septembra 2011. (Beta) - Tandem srpskih tenisera Ane Ivanović i Nenada Zimonjića poražen je u prvom kolu miks dubla Otvorenog prvenstva SAD sa 2:0 u setovima (4:6, 4:6) od Jang Jun Čan sa Tajvana i Mariuša Fistenberga iz Poljske.

Čan i Fistenberg će u narednom kolu igrati protiv Elene Vesnine iz Rusije i Leandera Paesa iz Indije.

Ana Ivanović u četvrtak oko 19 časova igra meč drugog kola pojedinačne konkurencije protiv Čehinje Petre Cetkovske, dok će Zimonjić u petak u paru sa Francuzom Majklom Ljodrom početi takmičenje u muškom dublu. Njih dvojica će se u prvom kolu sastati sa Amerikancima Majklom Raselom i Donaldom Jangom.

..

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.