Nema Noleta, Indijci razočarani

Izvor: Nezavisne Novine, 12.Sep.2014, 23:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nema Noleta, Indijci razočarani

Prvi teniser svijeta Novak Đoković riješio je da zbog umora ne putuje u Indiju na mečeve Dejvis kupa, a to je razočaralo njegove brojne navijače u toj zemlji.

Dvojica Indijaca na stadionu u Bangaloru držali su transparent na kojem je pisalo:

"Đokoviću, došli smo da te vidimo", a u potpisu "razočarani", uz nacrtano tužno lice.

Novak je nedavno na US openu ispao u polufinalu, a poslije >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << toga je najavio da će propustiti okršaj u Bangaloru za ostanak u Svjetskoj grupi Dejvis kupa, gdje je u petak prvi meč dvoboja Srbije i Indije odigrao Dušan Lajović.

Lajović je doveo tenisku reprezentaciju Srbije u prednost od 1:0 savladavši Jukija Bambrija u tri seta 6:3, 6:2, 7:5.

Mečeve u Dejvis kupu, ali u Drugoj grupi Evro-afričke zone ovog vikenda igra i teniska reprezentacija BiH koja ima šansu da protiv Litvanije izbori istorijski plasman u Prvu grupu. Prvi na programu u petak je bio meč Mirze Bašića i Rikardsa Berankisa, a nakon njih na teren je trebalo da izađu Damir Džumhur i Larinas Grigelis.

Za subotu je zakazano odmjeravanje snaga u dublu, a u nedjelju su dva spomenuta bh. tenisera trebala opet na teren, ali je Džumhur igrao sa Berankisom a Bašić sa Grigelisom.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.