Nataša Bekvalac pomaže Novaku Đokoviću

Izvor: NaDlanu.com, 17.Avg.2011, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nataša Bekvalac pomaže Novaku Đokoviću

To je pravo prijateljstvo. Nataša Bekvalac se veoma rastužila kada je čula da je Novaku Đokoviću nestao pas maltezer, pa je bila spremna da Novaku u zamenu ponudi svog kućnog ljubimca.

Nata je, kako piše Alo, bila veoma utučena kada je čula da je u Budvi nestao beli maltezer, kućni ljubimac porodice Đoković, te je pohitala da prvom teniseru sveta prva pritekne u pomoć.- Nataša i >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Novak imaju mnogo sličnosti, a jedna od njih je i ljubav prema životinjama. Oboje imaju kućne ljubimce i uživaju u brizi o njima, naravno, kada su u prilici da to čine, s obzirom na činjenicu da često putuju. I Nataša ima psa, pa se, kada je saznala da je Novakov ljubimac izgubljen, baš rastužila. Razmišljala je kako da njegovoj porodici olakša napetost, tugu i neizvesnost i setila se da je najbolji način da im za psa ponudi neku zamenu - piše "Alo".Pop pevačica je, kako se priča, čim je došla na tu ideju, svom prijatelju poslala SMS. Novosadska Barbika je bila spremna da Novaku pokloni jedno štene čim se njena kuja Jaca ošteni.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Nataša Bekvalac

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.