NEĆE VIŠE DA ĆUTI: Nole KONAČNO progovorio o odnosu sa Bekerom! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Jan.2017, 16:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NEĆE VIŠE DA ĆUTI: Nole KONAČNO progovorio o odnosu sa Bekerom! (FOTO)

Srpski as se sprema za odbranu titule u Australiji.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković je pred start Australijan opena potvrdio da nema nameru da u skorije vreme u tim dovodi novog trenera koji bi zamenio Borisa Bekera. Marjan Vajda je prvi trener trenutno drugog tenisera sveta, dok će mu pomoćnik biti Dušan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Vemić.

Djokovic said he wasn't planning to replace Becker in his coaching team and deflected criticism from the German. https://t.co/eJ2f5DJzGw

— Xpress_Sports (@Xpress_Sports) 14. јануар 2017.

- Ne razmišljam o dovođenju novog trenera, nekoga ko bi mogao da zameni Bekera. Moj tim je kompletan, Vajda je prvi trener, dok je Vemić drugi. Beker i ja smo imali veoma uspešnu saradnju, samo to mogu da kažem. Ne želim da komentarišem stvari iz prošlosti. Boris i ja smo prijateji, želim tako da ostane. Samo smo nastavili različitim putevima  - rekao je Novak novinarima u Melburnu.

Đoković je novinarima rekao da ne želi da kometariše nedavne izjave Bekera, koji smatra da je Novak pao u drugoj polovini 2016. godine jer nije dovoljno trenirao.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.