Izvor: 24sata, 03.Feb.2011, 17:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladost dovoljna za Kanadu

Ulog je veliki jer će pobednice iz “Spensa” igrati u baražu za popunu Svetske lige. Da li će teniserke krenuti iz centra Vojvodine u svetsku elitu znaće se u nedelju po podne, kad bude spuštena zavesa na teniski hepening u Novom Sadu.

Nastavak na 24sata...



Povezane vesti

Određen žreb za Fed kup

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Feb.2011, 14:16

NOVI SAD -..Teniski duel Srbije i Kanade u Fed kupu počeće sutra Aleksandra Krunić i Rebeka Marino, odlučeno je današnjim žrebom u Novom Sadu...Meč Krunić-Marino počeće u 15.00, a posle toga će na teren izaći Bojana Jovanovski i Aleksandra Voznijak...U nedelju će od 14.00 igrati Jovanovski...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.