Marej u finalu Londona

Izvor: RTS, 11.Jun.2011, 17:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marej u finalu Londona

Britanski teniser Endi Marej plasirao se u finale Kvins turnira u Londonu, pošto je u prvom polufinalu savladao Amerikanca Endija Rodika sa 6:3, 6:1.

 

Marej će u nedelju igrati za titulu sa pobednikom drugog polufinalnog duela u kojem se danas sastaju Francuz Žo Vilfred Conga i Britanac Džejms Vord.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.