Izvor: B92, 27.Jun.2014, 20:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krstin i Zekić u polufinalu Šapca
Srpski teniseri Peđa Krstin i Miljan Zekić plasirali su se u polufinale fjučersa koji se igra u Šapcu za nagradni fond od 10.000 dolara.
Krstin je u četvrtfinalu bio bolji od Atile Balaša iz Mađarske posle velike borbe u tri seta sa 2:6, 6:1, 6:2, dok je Zekić pobedio Čileanca Huana Karlosa Saesa sa 7:6 (7:2), 7:5.
U drugom polufinalu sastaće se Čileanac Nikolas Hari i Adrijan Partl iz Slovačke.
Krstin je ušao loše u meč protiv mađarskog tenisera, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kojem je prepustio prvi set. Međutim, tada je usledilo buđenje, brzo je došao do brejka i izborio treći set.
U odlučujućem setu velika borba viđena je samo u prva dva gema, potom je mladi srpski teniser, trenutno 270. na svetu, uspostavio kontrolu na terenu i potom rutinski priveo meč kraju.
Krstin je prošle nedelje igrao četvrtfinale čelendžera u Maroku, a ove sezone je osvojio dva turnira u Alžiru i jedan u Iranu.
Zekić je Saesa pobedio posle velike borbe u meču u kojem su nijanse išle u njegovu korist. Posle prvog seta rešenog u taj-brejku, neizvesno je bilo i u nastavku, da bi srpski teniser odigrao bolje u ključnim trenucima.
Krstin i Zekić u polufinalu Šapca
Izvor: Sportal.rs, 27.Jun.2014
Mladi srpski teniser Peđa Krstin plasirao se u polufinale fjučersa koji se igra u Šapcu za nagradni fond od 10.000 dolara. Krstin je u četvrtfinalu bio bolji od Atile Balasa iz Mađarske posle velike borbe utri seta sa 2:6, 6:1, 6:2.
Krstin i Zekić u polufinalu Šapca
Izvor: Press, 28.Jun.2014, 13:10
Krstin je u četvrtfinalu bio bolji od Atile Balaša iz Mađarske posle velike borbe u tri seta sa 2:6, 6:1, 6:2.. Njegov rival za plasman u finale biće sunarodnik Miljan Zekić, koji je pobedio Čileanca Huana Karlosa Saesa sa 7:6 (7:2), 7:5.. U drugom polufinalu sastaće se Čileanac Nikolas...

















