Kraj za Troickog

Izvor: RTS, 29.Okt.2012, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj za Troickog

Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u drugo kolo Mastersa u Parizu, pošto je na startu izgubio od Francuza Žilijena Benetoa sa 6:4, 7:5.

Troicki je defanzivnom igrom položio oružje pred Benetoom i završio najlošiju sezonu u dosadašnjoj karijeri.

Srpski teniser je od početka do kraja meča bio za korak >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << iza Benetoa, koji je stalno imao brejk viška i na kraju iskoristio prvu meč loptu na svoj servis.

Beneto će se u nastavku turnira sastati sa zemljakom Žoom Vilfredom Congom koji je bio slobodan u prvom kolu.

Turnir u Parizu igra se za nagradni fond od 2,4 miliona evra.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.