Janko: Previše sam forsirao

Izvor: B92, 10.Feb.2012, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Janko: "Previše sam forsirao"

Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je da je previše forsirao igru i isprobavao neke nove stvari i da je zato na momente imao probleme protiv Filipa Prpića.

Ipak, Janko je u prvom meču Dejvis kupa u Nišu slavio sa 6:3, 6:3, 6:4. "Forsirao sam previše, isprobavao neke nove stvari. Kada sam polako vodio igru, dobijao sam. Dao sam svoj maksimum, ali sam se trudio da sačuvam snagu jer postoje dobre šanse da ću >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igrati dubl sutra, a ako nešto loše krene, i u singlu u nedelju".

Trenutno deveti igrač sa ATP liste rekao je da je bio zadovoljan svojom igrom, kao i da Srbija može da se plasira u finale Dejvis kupa.

"Zadovoljan sam svojom igrom. Prpić je nezasluženo na 1.400. mestu ATP liste, i nije mu bilo lako da igra protiv igrača iz Top 10, i to pred publikom koja navija za protivnika. Imamo velike šanse da igramo u finalu Dejvis kupa ako budemo imali Novaka posle prva dva meča, tj. posle Olimpijskih igara. Vidim prostor za napredak".

Hala Čair uvek je imala glasnu publiku, a sada je pokazala da zna da prati tenis.

"Publika je bila fenomenalna. Počela je malo uplašeno, jer je ovo prvi događaj ovakve vrste u Nišu. Posle nekoliko dobrih poena bili su glasniji. Fenomenalno sam se osećao da je u petak u 14.00 puna sala".

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Tipsarević: "Previše sam forsirao"

Izvor: Sportske.net, 10.Feb.2012

Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je da je previše "forsirao" igru i isprobavao "neke nove stvari" i da se je zato na momente imao probleme protiv Šveđanina Filipa Prpića u prvom meču Dejvis kupa u Nišu.

Nastavak na Sportske.net...

TIPSAREVIĆ: ČUVAO SAM SNAGU I ZA DUBL

Izvor: Kurir, 10.Feb.2012

NIŠ - Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je da je previše "forsirao" igru i isprobavao "neke nove stvari" i da se je zato na momente imao probleme protiv Šveđanina Filipa Prpića u prvom meču Dejvis kupa u Nišu...NIŠ - Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je da je previše "forsirao" igru...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.