JANKO: Srećan sam, konačno sam uspeo!

Izvor: Kurir, 06.Jan.2013, 17:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JANKO: Srećan sam, konačno sam uspeo!

Konačno sam uspeo, ovde igram šest godina i prošli put sam bio nadomak trijumfa - rekao je Tipsa

ČENAJ - Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je posle pobede protiv Španca Roberta Bautiste - Ahuta da je srećan jer je konačno uspeo da osvoji ATP turnir u Čenaju.

Tipsareviću je titula u Čenaju četvrta u karijeri (Kuala Lumpur, Moskva i Štugart), a nadomak trijumfa bio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je prošle godine kada je u finalu izgubio od Kanađanina Miloša Raonića.

"Konačno sam uspeo, ovde igram šest godina i prošli put sam bio nadomak trijumfa. Mogao sam da osetim pobedu, ali nisam uspeo. Nisam se uspaničio kada je Roberto osvojio prvi set, bio je bolji i dominantan u tom delu igre, ali uspeo sam da se saberem i korak po korak vratim u meč", rekao je Tipsarević posle pobede od 3:6, 6:1, 6:3.

On je zahvalio organizatorima turnira i obećao ljubiteljima tenisa u Čenaju da će nastaviti da dolazi u Indiju.

Manje poznati Španac, 80. teniser na svetu, rekao je da je presrećan zbog načina na koji je startovao u 2013. godini.

"Igrao sam najbolji tenis u životu. Ovo je moje prvo finale u karijeri i uvek ću ga pamtiti. Protiv Berdiha sam odigrao prvi meč protiv tenisera iz top 10, danas sam bio neverovatan u prvom setu, ali nisam se najbolje osećao u nastavku meča", rekao je Bautista - Ahut.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.