Izvor: B92, 06.Avg.2015, 17:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Da li bi posle tenisa Novak Đoković mogao da postane golfer?
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ovih dana redovno trenira za prvi deo američke turneje. Nakon Vimbldona nije odigrao nijedan meč, a za to vreme našao je novu zanimaciju.
Naime, Novak Đoković je spreman za jedan od najvećih golf turnira Rajder kupa, što jasno ukazuje da je Novak veliki ljubitelj ovog sporta.
Đoković >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je napisao poruku kapitenu evropskog Rajder kupa na Tviteru, u kome će snagu i umeće odmeriti najbolji golferi Amerike i Evrope.
“Spreman sam za Rajder kup 2016. Za kapitena reprezentacije Evrope – ne oklevaj da nas pozoveš”, napisao je Đoković na Tviteru.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






















